Hoża się przeprowadza

4 posty z 4, Strona 1 z 1
 • Szanowni Państwo,
  i przyszedł ten dzień, od poniedziałku 23 czerwca br. trwa przeprowadzka Wydziału Fizyki UW do nowej siedziby przy ul. Pasteura 5. Na pierwszy ogień poszły Dziekanat i Administracja Wydziału. Rozpoczęły się też przenosiny i scalanie księgozbioru trzech bibliotek wydziałowych Biblioteki Instytutu Geofizyki, Instytutu Fizyki Doświadczalnej i Instytutu Fizyki Teoretycznej. Częściowo na własną rękę, częściowo przy pomocy firmy przeprowadzkowej także pracownicy naukowi przenoszą swoje biura.

  Z poważaniem,
  Małgorzata Nurek-Malinowska
  26 czerwca 2014, 11:16
  Edytowany: 26 czerwca 2014, 11:18
 • Jacek Arkuszewski zapytała o dalszy los budynku na Hożej 69. Moja wiedza pochodzi z nieoficjalnych rozmów, z kręgów zbliżonych do Rektoratu. Pałacyk jest i pozostanie własnością Uniwersytetu i ma być przeznaczony na centrum konferencyjne. Budynek ma pójść do kapitalnego remontu w czasie którego w niezmienionej formie pozostać mają Sala Duża Doświadczalna, Sala Seminaryjne Doświadczalna i czytelnia Biblioteki Instytutu Fizyki Doświadczalnej. Adaptacja, o której piszę nie jest planowana na najbliższy czas. Po pierwsze, o ile przeniesienie bibliotek, administracji i dziekanatów jest uciążliwą ale logistycznie prostą operacją o tyle przeprowadzka laboratoriów wymaga z jednej strony ostatecznej adaptacji nowych pomieszczeń z drugiej zakończenia rozpoczętych pomiarów i zapewne potrwa raczej rok niż trzy miesiące. Po drugie kapitalny remont połączony z adaptacją wymagać będzie ekspertyz i projektów no i przede wszystkim pieniędzy.

  Pozdrawiam,
  Małgosia
  30 czerwca 2014, 10:06
 • Doszły mnie słuchy że w październiku ma się odbyć impreza-spotkanie typu "pożegnanie z Hożą". Czy mogą to potwierdzić osoby kompetentne reprezentujące Hożą ? Dobrze by o tym wiedzieć z pewnym wyprzedzeniem, oczywiście jeśli odpowiedź jest TAK.
  Pozdrowienia
  Adam Jacholkowski
  13 września 2014, 15:32
 • Wszystkie informacje są na stronie Wydziału Fizyki.
  Pozdrawiam,
  Małgosia
  2 października 2014, 18:48
 • Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
 • Nie możesz odpowiadać w wątkach
 • Nie możesz edytować swoich postów
 • Nie możesz usuwać swoich postów