Zmarł dr Ryszard Gokieli

6 postów z 6, Strona 1 z 1
  • 20 lipca zmarł dr Ryszard Gokieli,
    student Wydziału Fizyki UW w latach 1964 - 1969,
    wieloletni pracownik IPJ
    12 sierpnia 2011, 11:24
  • Szanowni Państwo!

    W związku ze śmiercią dr Ryszarda Gokielego Rada Portalu podjęła decyzję
    o skopiowaniu na serwer Wydziału całości materiałów dostępnych na stronie http://www.fuw.edu.pl/~gokieli/rok/ założonej i prowadzonej przez Zmarłego. Powodem tej decyzji jest chęć uchronienia przed utratą zgromadzonych tam dokumentów. W czasie jesiennych prace nad Portalem w menu umieszczony zostanie odnośnik
    do tej strony. Chętnie umieścimy na stronie Portalu także odnośniki do innych istniejących stron absolwentów. Proszę o przysyłanie adresów.

    Jednocześnie chciałabym zaproponować Państwu, stworzenie na serwerze Wydziału
    i udostępnianie gronu adeptów elektronicznego archiwum wszelkiego rodzaju pamiątek dotyczących życia studenckiego, wydarzeń naukowych i społecznych związanych
    z Wydziałem. Proszę o przysyłanie skanów zdjęć i dokumentów z ich opisem na mój adres e-mail (mnurek@igf.fuw.edu.pl). Jeżeli ktoś z Państwa nie ma możliwości skanowania we własnym zakresie proszę przysłać lub przynieść dokumenty
    do Instytutu Geofizyki (Instytut Geofizyki UW, 02-093 Warszawa, ul. Pasteura 7, Małgorzata Nurek-Malinowska, pok. 401).

    Z poważaniem,
    Małgosia
    12 sierpnia 2011, 12:25
    Edytowany: 12 sierpnia 2011, 12:30
  • 24 sierpnia 2011, 20:49
  • Mój adres: www.fuw.edu.pl/~wjast

    Powyższy adres został ostatnio zablokowany bo moja praca doktorska z Teorii Względności, w której dowodzę, że wszechświat się nie rozszerza jest pracą nieoficjalną. Prof. Józef M. Namysłowski, promotor mojej pracy, jest zdania, w przciwieństwie do swojego szefa zakładu odmawiającego zgody na tą pracę uważa, że będąc tylko mgr. inż. elektronikiem, co prawda też laureatem olimpiad fizycznaj i matematycznej, jestem w stanie udowodnić tezę mojej pracy, że wszechświat się nie rozszerza. Dlatgo jestem tylko doktorantem nieoficjalnym bez prawa używania serwera Wydziału Fizyki UW.

    Pliki pod powyższym adresem dotyczą mojej pracy i jeżeli nie mogę korzystać z tego adresu (bo jest zablokowany) to czy mógłbym te pliki przenieść, a jezeli tak to gdzie i jak? Innego stałego adresu nie mam. Na razie moj plik dowodzący, że wszechświat się nie rozszerza trzymam gościnnie w serverze conservapedia.com pod hasłem "Essay:Hubble redshift in Einstein's universe" (komentarze na talk page tego essayu, będą mile widziane, jako początek dyskusji na temat chybinego pomysłu z lat 30-tych zeszłego stulecia o rozszerzającym się wszechświecie).
    4 września 2011, 02:14
    Edytowany: 6 września 2011, 09:57
  • Włodzimierz Jastrzębski napisał:

    (...) czy mógłbym te pliki przenieść, a jezeli tak to gdzie i jak?
    Na portalowym serwerze poza plikami portalu przechowywane są w jedynie kopie stron roczników absolwentów, nie zaś pojedynczych osób.

    Ponieważ nic nie wskazuje na to, by ten stan rzeczy miał się zmienić, musi Pan znaleźć jakiś zewnętrzny hosting (płatny lub darmowy), gdzie mogłyby zostać umieszczone pliki.
    6 września 2011, 11:42
    Edytowany: 6 września 2011, 11:43
  • Uzupełniając i rozszerzając odpowiedź Mateusza przypominam, że portal Adepci FUW nie jest i nie będzie platformą do publkowania jakichkolwiek prac naukowych. Znajdą natomiast w nim miejsce wspomnienia / eseje dotyczące historii Wydzialu i ludzi z nim związanych.
    7 września 2011, 19:33
  • Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
  • Nie możesz odpowiadać w wątkach
  • Nie możesz edytować swoich postów
  • Nie możesz usuwać swoich postów